5 PRO tipp az adathalászok azonosításához

  1. Soha ne add meg az e-mail címedet vagy bankkártya adataidat egy másik felhasználónak.
  2. Ha egy linket kapsz, mindig bizonyosodj meg az oldal valódiságáról: a magyarországi szolgálatatók nagy része “hu” végződésű címmel rendelkezik, a “-hu”, “_hu” vagy a “:hu” megtévesztő link jelei.
  3. Ha e-mailt kapsz a jófogás nevében, mindig ellenőrizd a levél feladójának e-mail címét. Tőlünk kizárólag jofogas.hu végződésű e-mail címről kaphatsz levelt. Sokszor csak a jófogás neve mögé bújva (pl.: tárgy mezőben a brand nevét használva) üzennek, sok esetben az arculatunk kinézetét másolva. Az e-mail cím ellenőrzésével hamar megbizonyosodhatsz arról, hogy nem mi vettük fel veled a kapcsolatot.
  4. Házhoz szállítási szolgáltatást vedd igénybe a Jófogáson keresztül. Amit érdemes megjegyezni, hogy ebben az esetben biztosan nem fogsz tőlünk külön linket kapni a fizetéshez vagy a fizetésről.
  5. Jófogás belső üzenetküldő rendszerén keresztül nem küldünk rendszerüzeneteket, értesítést, hogy elkelt a terméked! Ha így veszi fel veled a kapcsolatot valaki, szólaljon meg a vészcsengő. Ugyanakkor ne feledd, hogy a rosszakarót van lehetőséged jelenteni az üzenetküldő felületen keresztül, így a mi ellenőrzésünket és adathalászokkal szemben folytatott tevékenységünket segíted.
headset_mic Chat az ügyfélszolgálattal
close